Banner newsसमाचार

८० लाख खर्छ गर्दा पनि खुट्टा गुमाउनु पर्यो,इन्फेक्सन भएर यस्तो भयो, मलाई सहयोग गर्नुस….दीपक खनाल

नमस्ते म दीपक खनाल
मिति २०७४ पुस ११ गते बिद्यालय बाट छुट्टी भइसके पछि घर फर्किदै गर्दा महेन्द्र राजमार्ग लमही दाङ्गमा विपरित दिशा बाट तीब्र गतिमा आइरहेको भारतिय नम्बर प्लेटको कारले ठक्कर दिई सिकिस्त घाइते बनाएको थियो जसअनुसार लमहिको फ्लोरेन्स अस्पतालमा सामान्य प्राथमिक उपचार पश्चात् बुटवलको चौराहा हस्पिटल प्रा.लि मा थप उपचारका लागि रिफर गरियो ।

त्यहा भएको ३ महिने उपचारमा १८ लाख जति खर्च भयो तर खुट्टाको अवस्था उस्तै नै रहयो त्यसपछी राजधानी काठमाडौ तिर उपचार गर्न जानू पर्ने कुरा सबैले गरेपछि त्यता तिर लागियो।काठमाडौंमा पनि १ महिना हस्पिटल भर्ना गरियो तर ४लाख जति खर्च मात्र भयो र खुट्टाको अवस्था नाजुक भएको भन्दै अन्त लग्न आग्रह गरियो।

खुट्टा बचाउने अन्तिम बिकल्पको रुपमा भारतको नयाँ दिल्लि स्थित अपोलो हस्पिटलमा गएर १ बर्ष सम्म उपचार गरियो र त्यहाँ करिब ६० लाख खर्च भयो ,इन्फेक्सनको कारण खुट्टा निको हुने अन्तिम चरणमा आउदै गर्दा खुट्टा बचाउने कुनै विकल्प नभएको कुरा डाक्टरहरुको विशेष टिमले जानकारी गराए र लगतै खुट्टा काट्न आग्रह गरे अनुरूप २०७६ साल साउनको ६ गते खुट्टा काटियो र किर्तिम खुट्टा जडान गर्नको निम्ति अहिले आर्थिक अभाव भएको छ।

ठक्कर दिएको कारले मात्र १८ लाख बेहोरेको छ अरु सबै स्वयं आफैले गर्नु परेको छ…आर्थिक अभावका कारण आजिबन व्हीलचिएर को साहारा बन्नु पर्ने कुराले ज्यादैनै चिन्तित बनाएको छ र किर्तिम खुट्टा…जोड्नको लागी सहयोगको अपेक्षा गरिएको छ ।
Laxmi Bank 04424002202 9847871091 दीपक खनाल,
9868057522 महेश पाण्डेय

Related Articles

Back to top button