Friday, February 28

डाक्टरको लापरबाहीले सु*त्केरी आमा बितेपछि यी नानीको बि*जोग ! पुण्यको फोन सिधै संसादलाई, नेपाल मेडिकल कलेज त’नाबमा (भिडियो सहित)

January 12, 2020 229

जोरपाटी अत्तरखेलस्थित नेपाल मेडिकल कलेजको शिक्षण अस्पतालमा भोजपुर षडानन्द नगरपालिका-८ की सुनिता (सुनमाया) राईले २४ गते राती ११ बजे बच्चालाई जन्म दिएकी थिइन् । सुत्केरी गराउने क्रममा भ्याकुमले बच्चा तान्दा लापरबाही भएको र भ्याकुमले सुत्केरीको पाठेघर समेत तानेर चुँडाइ दिएको मृ’तकका आफन्तको आ’रोप छ।

नवजात शिशु स्वस्थ रहे पनि अनेक पिडा दिएर सुनितालाई गुमाउनु परेको उनका परिवारका सदस्यको भनाइ रहेको छ । अस्पतालको चरम लापरवाहीकै कारण आफ्नी बहिनि गुमाउनु परेको बताउँदै सुनिताका दिदि र दाइले घ’टनाको छानबिन गरी दो’षीलाई का’रबाहीको माग समेत गरेका छन् । यसैबीच उक्त दु:खद घ’टनाको बारेमा अभियन्ता पुण्य गौतमले मृ’तकका आफन्तलाई भेटि आफ्ना भनाइहरु राख्दै सो घ’टनाले आफुलाई अत्यन्त मर्माहित बनाएको जनाएका छन् ।

आफु न्यायको लागि तत्पर रहने भन्दै पुण्य गौतमले घ’टनाको बारेमा नेकपा सांसद कृष्ण राईलाई टेलिफोन मार्फत ध्यानाकर्षण गराउँदै पि’डित पक्षको न्यायको लागि पहल गर्न जोड दिएका छन् । डाक्टरको लापरबाहीले सु’त्केरी आमा बितेपछि सुनिताकी छोरीको अहिले बिजोग भएको छ । घ’टना भए पश्चात नेपाल मेडिकल कलेजमा अझै पनि तनाबको बातावरण रहेको छ । हेर्नुस् तलको भिडियो :

Loading...

प्रतिकृया दिनुहोस्