समाचार

सीमा विवाद सरकारले मिलाउन सक्दैन भने लिपुलेक कब्जा गर्न तयार छौ : विप्लव

काठमाडौं। नेत्रविक्रम चन्द ‘विप्लव’ नेतृत्वको नेकपाले नेपाली भूभागमा भारतले खुलेआम बाटो बनाउँदा पनि चुपचाप बस्नाले भारतप्रति सरकारको दलाली र लाचारी खुला रूपमा प्रकट भएको टिप्पणी गरेको छ।

विप्लव नेकपाले नेपालको भूमि हड’प्ने भारतको वि’रोध गर्दै त्यसविरुद्ध राष्ट्रिय स्वाधीनताको संघ’र्ष सुरु गर्ने चेता’वनी समते दिएको छ।

भारतले नेपाललाई पराधीन बनाउन लागेको प्रष्ट भएको उल्लेख गर्दै विप्लव समूहले अहिलेको सरकारको अन्त्यका लागि संघर्षमा उठ्न नेपाली जनता, सबै राजनीतिक पार्टी, नेपाली सेना र नेपाल प्रहरीलाई समेत अपिल गरेको छ।

नेपालको भूमि लिपुलेक हुँदै तिब्बतको मानसरोबर पुग्ने बाटो बनाएर भारतले नेपालको सार्वभौमिकता, स्वाधीनता र भौगोलिक अखण्डतामाथि हमला गरेको विप्लव समूहको ठहर छ। सरकारले तत्काल यो बिषयको समाधान गर्न नसक्ने हो भने हामी हाम्रो भुमी फिर्ता गर्न जुनसुकै यु’द्ध गर्न पनी तयार छौ विप्लवले भनेका छन ।

Related Articles

Back to top button