अन्तर्राष्ट्रिय समाचार

किम जोङ आफैले आफ्नो मृ,त्युको नाटका गरेको खुलासा, रहस्य थापाएपछी सबको भागाभाग (भिडियो हेर्नुहोस)

उत्तर कोरियाका सर्वोच्च नेता किम जोङ उनको मृ,त्युको अडकलबाजी मिडियामा खुबै छाएको भए पनि एउटा कारखानाको उद्घाटनमा उपस्थित भएर उनले सबै अनुमान विफल बनाइदिए । तर उनी तीन हप्तासम्म किन गायब भए भन्ने विषयमा चाहिँ अहिले आएर रहस्योद्घाटन भएको छ । उनले आफ्नो मृ,त्युको झूटो खबर दिन लगाएको बताइएको छ ।

बेलायतबाट निस्कने द सन पत्रिकाको एक खबरअनुसार, आफ्नो सत्तालाई कमजोर बनाउन खोज्ने गद्दार को हो भनी पत्ता लगाउनका लागि किमले मृ,त्युको खबर फैलाएका हुन् । यो उनको फगत नाटक थियो ।किमलाई सत्ताच्युत गर्न वरिपरिकै मानिसले षड्यन्त्र बुनिरहेको खबर पाएपछि आफू म,रेको हल्ला फिँजाउने अनि को खुशी हुन्छ भनी हेर्ने उनको उद्देश्य रहेको खबरमा उल्लेख गरिएको छ । भिडियो हेर्नुहोस

Related Articles

Back to top button