Monday, April 6

विवाहको प्रस्ताव अस्वीकार गर्दा बिन्दवासिनी कंशकारलाई तेजाब प्र’हार गर्ने भारतीय नागरिक केशरीलाई आठ वर्ष जेल स’जाय

February 28, 2020 148

जिल्ला अदालत मकवानपुरले हेटौँडाकी बिन्दवासिनी कंशकारमाथि तेजाब प्र’हार गर्ने भारतीय नागरिक दिलीपराज केशरीलाई आठ वर्ष कै’द र रु एक लाख ज’रिवाना गर्ने फै’सला गरेको छ ।

साथै पीडित कंशाकारको उपचारमा खर्च भएको रु एक करोड १४ लाख ८५ समेत पी’डकबाट भराउन तथा पी’डकबाट सम्भव नभए राज्यको कोषबाट भए पनि उपलब्ध गराउन अदालतले आदेश दिएकोे छ । जिल्ला न्यायाधीश कमलराज विष्टको इजलासले बिहीबार सो आदेश दिएको अदालतले जानकारी दिएको छ ।

अदालतले कंशाकारमाथि तेजाब प्र’हार गर्ने केशरीलाई भगाउन सहयोगी भूमिका निर्वाह गरेको भन्दै हेटौँडाका सञ्जय मण्डललाई दुई वर्ष छ महिना कैद स’जायसहित रु ४० हजार ज’रिवाना गर्ने निर्णय गरेको जनाइएको छ ।

विवाहको प्रस्ताव अस्वीकार गरेको भन्दै केशरीले कंशाकारमाथि विसं २०७० वैशाख ९ गते पसलमा बसिरहेको समयमा तेजाब प्र’हार गरेका थिए । प्र’हारपछि मण्डलको मोटरसाइकल चढेर केशरी भागेका थिए । वीरगञ्ज हुँदै भारत भागेका उनीलाई छ वर्षपछि मकवानपुर प्रहरीले भारतबाटै पक्राउ गरेर ल्याएको थियो । आ’क्रमणबाट अनुहार तथा शरीरको अन्य भागमा ग’म्भीर असर पुगेको कंशाकारले नेपाल तथा भारतका विभिन्न अस्पतालमा उपचार गराउँदै आइरहनुभएको छ । रासस

Loading...

प्रतिकृया दिनुहोस्