भिडियो

आमा बितेपछि बिचल्लीमा परेका जुम्ल्याहाको लागि भगवान बनेर पुगे- शिशिर भण्डारी । यस्तो सहयोग गर्दा आँशु खस्यो (भिडियो हेर्नुस)

दैव पनि कति निष्ठुरी । किन गरिबलाई नै चोट माथि चोट दिन्छौ, भगवान् । किन, यि जुम्ल्याहा नानीहरु जन्मेको ११ दिनमै उनीहरुबाट आमाको ममता खोस्यौ ? किन ज्याला मजदुरी गरेर खाने यि सोझा बुवालाई चोट माथि चोट दियौं ? प्रश्न सोध्छु, तर उत्तर पाउंदिन् । जब मैले थाहा पाएं, जुम्ल्याहा नानीहरु पाएको केहि दिनमै २१ बर्षकी आमा बित्नु भयो रे । ती दुई नानीहरुलाई दुध खुवाउने पैसा पनि छैन रे, भन्ने कुरा । कुदेर ती नानीहरु भए ठाउंमा पुगि हाले । नानीहरुको लागि दुध र औषधी उपचारका लागि एक आर्थिक सहयोग लिएर ।

त्यहां पुग्दा, अवस्था सांच्चिकै दयनिय रहेछ । जुम्ल्याहा नानीहरुको बुवा रामेछापका बाबु तामांग आफुले प्रेम गरेर बिवाह गरेको श्रीमती गुमाउनुको पिडामा दुखी हुंदै बसिरहेका थिए । उनलाई चिन्ता थियो, छोरीहरुलाई दुध खुवाउने पैसा पनि छैन, अब कसरी बचाउने । लकडाउनका कारण यि जुम्ल्याहा नानीहरुले आफ्नो आमा गुमाए । जुम्ल्याहा छोरीहरु पाएको ११ दिनपछिको रातमा आमा सबिनाको मृ त्यु कसरी भयो ? कहाली लाग्दो कथा छ । सहयोगका लागि -शिशिर भण्डारी (9811006929) भिडियो हेर्नुस-

Related Articles

Back to top button
Close