Friday, February 28

८४ करोडको लागतमा मदन भण्डारी रंगशाला बन्ने निश्चित

January 11, 2020 443

सप्तरी । सप्तरीमा ८४ करोडको लागतमा रंगशाला बन्ने भएको छ । सप्तरीको कञ्चनरुप नगरपालिकामा फुटवल ग्राउण्ड तथा एथलेटिक्स ट्रयाकसहितको मदन भण्डारी रंगशाला निर्माण हुने निश्चित भएको हो । युवा तथा खेलकुद ‘मन्त्रालयले खेलकुदको विकासकालागी गाउँ गाउँमा खेल पुर्वाधार निर्माणलाई पुर्याउने निति अनुसार यहाँ मदन भण्डारी’ रंगशाला’ निर्माण हुने’ भएको छ ।मन्त्रालयद्वारा’ रंगशाला निर्माणका लागी शुक्रबार’ राष्ट्रिय खेलकुद परिषद मार्फत’ टेन्डर आहवान समेत गरिएको कंचनरुप नगरपालिकाका प्रमुख बसन्त मिश्रले बताए ।

मुल्य अभिवृद्घिकर (भ्याट) बाहेक ८४ करोड ७४ लाख ३ सय ७० रुपैयाँको लागतमा निर्माण हुने मदन भण्डारी रंगशालामा फुटबल ग्राउण्ड, एथलेटिक्स’ ट्रयाकका’ साथै दर्शकका लागि आवश्यक प्याराफिट रहने छन् ।कंचनरुप नगरपालिकाका ९ मा निर्माण गरिने रंगशालाका’ लागि नगरपालिकाले’ १५ विगहा जग्गा उपलब्ध गराइसकेको छ’ । आवश्यक’ परे सोही स्थानमा थप’ जग्गा’ उपलब्ध गराउन सकिने नगरप्रमुख मिश्रले जानकारी दिए ।रंगशाला’ निर्माणले विभिन्न प्रतियोगिता’ आयोजना गर्न सहज’ हुनुका साथै स्थानिय स्तरबाटै राष्ट्रिय र अन्तराष्ट्रिय स्तरका खेलाडी उत्पादन गर्न समेत मद्दत पुग्ने विश्वास गरिएको छ ।

Loading...

प्रतिकृया दिनुहोस्