समाचार

एसईई र कक्षा १२ को परीक्षासँगै हुने

“लकडाउन चैत २५ पछि लम्बिएन भने निर्धारित मितिमै परीक्षा सञ्चालन हुनेछ” उनले भने, “लकडाउन लम्बिएपछि वैशाख ८ गते परीक्षा सञ्चालन गर्न कठिन हुन्छ । त्यस्तो स्थितिमा परीक्षा सर्ने सम्भावना रहन्छ ।” बोर्डले प्रश्नपत्र छपाइ कार्य गरिरहेको छ । अझैसम्म जिल्लामा प्रश्नपत्र पठाइसकिएको अवस्था छैन । प्रश्नपत्र पठाउनुपर्ने भएकाले लकडाउन लम्बिए परीक्षा सार्नुको विकल्प रहँदैन ।

बोर्डका अध्यक्ष डा. पौडेलले भने, “अवस्था सामान्य भएमा कक्षा ११ को परीक्षा सारिरहनुनपर्ने अवस्था रहन्छ ।” उनले परीक्षा नियमित हुँदा विहान एसईई परीक्षा र अपरान्ह कक्षा १२ को परीक्षा सञ्चालन गर्ने सोच बनाइएको बताए । पूर्व निर्धारित परीक्षा तालिकाअनुसार कक्षा १२ को आगामी वैशाख १८ गतेसम्म र कक्षा ११ को वैशाख ३१ गतेसम्म सञ्चालन गर्नेगरी तय गरिएको थियो ।

“लकडाउन चैत २५ पछि लम्बिएन भने निर्धारित मितिमै परीक्षा सञ्चालन हुनेछ” उनले भने, “लकडाउन लम्बिएपछि वैशाख ८ गते परीक्षा सञ्चालन गर्न कठिन हुन्छ । त्यस्तो स्थितिमा परीक्षा सर्ने सम्भावना रहन्छ ।” बोर्डले प्रश्नपत्र छपाइ कार्य गरिरहेको छ । अझैसम्म जिल्लामा प्रश्नपत्र पठाइसकिएको अवस्था छैन । प्रश्नपत्र पठाउनुपर्ने भएकाले लकडाउन लम्बिए परीक्षा सार्नुको विकल्प रहँदैन ।

बोर्डका अध्यक्ष डा. पौडेलले भने, “अवस्था सामान्य भएमा कक्षा ११ को परीक्षा सारिरहनुनपर्ने अवस्था रहन्छ ।” उनले परीक्षा नियमित हुँदा विहान एसईई परीक्षा र अपरान्ह कक्षा १२ को परीक्षा सञ्चालन गर्ने सोच बनाइएको बताए । पूर्व निर्धारित परीक्षा तालिकाअनुसार कक्षा १२ को आगामी वैशाख १८ गतेसम्म र कक्षा ११ को वैशाख ३१ गतेसम्म सञ्चालन गर्नेगरी तय गरिएको थियो ।

Related Articles

Back to top button