मनोरंजन

नायिका प्रियंका कार्कीलाई बिहेको चटारो, प्रियंकासंगै आयुष्मानको हातमा पनि देखियो मेहेन्दी

काठमाडौं । चर्चित नायिका आँचल शर्माले सोमवार मात्र चितवन निवासी डा।उदीप श्रेष्ठसँग औंठी साटिन । अहिले नेपालका कलाकारहरुको विवाहको सिजन सुरु भएको छ । केही वर्ष देखिको प्रेमलाई विवाहमा परिणत गर्ने क्रममा छन् आँचल । त्यस्तै विवाहको दौडमा रहेकी अर्की नायिका हुन् प्रियंका कार्की । प्रियंकालाई पनि अहिले विवाहको चटारो परेको छ । यही फागुन १६ गते शुक्रबार नायक आयुष्मान देशराज जोशीसँग लगनगाँठो कस्न लागेकी नायिका कार्कीले मंगलबार मेहेन्दी लगाएकी छन् । विवाह अघि लगाइने मेहेन्दी उनले मंगलबार लगाएकी हुन् ।

लामो समयको प्रेम सम्बन्धलाई वैवाहिक सम्बन्धमा परिणत गर्न लागेकी प्रियंकाले मंगलबार मेहेन्दी लगाएकी हुन् यसअघि साथीहरुसँग थाइल्याण्डमा ब्याचलर पार्टी मनाएको प्रियंकाको तस्बिर भाइरल बनेको थियो । उनीहरुले लामो समय देखिको प्रेमलाई विवाहमा परिणत गर्न लागेका हुन् । त्यस्तै काठमाडौंको चुच्चेपाटीस्थित इम्पेरियल बैंक्वेटमा सोमबार अपरान्ह आँचल र उदिपले औंठी साटासाट गरेर एकअर्कालाई जीवन साथीका रुपमा अपनाएका हुन् ।नायिका आँचलकाअनुसार सोमबार उनीहरुको इन्गेजमेन्ट भएको हो । तर, निमन्त्रणा कार्डमा भने शुभविवाहको लागि वरवधुलाई शुभकामना दिन पाहुनालाई आमन्त्रण गरिएको छ । आँचल र उदीप केही समयदेखि प्रेममा थिए । दुवैले आफ्नो प्रेम सम्बन्धलाई वैवाहिक सम्बन्धमा परिणत गर्न लागेका हुन् ।

लामो समयको प्रेम सम्बन्धलाई वैवाहिक सम्बन्धमा परिणत गर्न लागेका दुवै नायीकाहरुलाई विवाहको रौनकले भ्याइनभ्याइ छ । केही समय अघि नायिका प्रियंका साथीहरुसँग थाइल्याण्डमा ब्याचलर पार्टी मनाएकी थिइन् । त्यहाँ खिचिएका प्रियंकाको तस्बिर भाइरल बनेको थियो । यसपछि प्रियंकाकै शैली पछ्याउँदै आयुष्मानले पनि तस्बिर खिचाएका थिए । जुन भाइरल बनेको थियो । आउँदो शुक्रबार पार्कभिलेज रिसोर्टमा उनीहरुको वैवाहिक कार्यक्रम र रिसेप्सन पार्टी हुने भएको छ ।

Related Articles

Back to top button