भिडियो

कक्षा ५ मा पढ्ने किशोरीलाई गाउँकै तीन युवकले यस्तो गरेपछि, आमा भन्छिन् हामीलाई न्याय चाहियो (भिडियो हेर्नुस्)

काठमाडौं । गुल्मीमा एक किशोरीलाई गाउँकै तिन जनाले सा मु हिक क रणी गरेका छन् । १४ वर्षकी किशोरीलाई गाउँकै तीन जना युवकले सा मु हिक क र णी गरेको थाहा भएपछि आमाले कानुनी का र वा हीका लागि गुहार मागेकी छन् । छोरी हराएको भन्दै खोजि गर्दै हिडेकी आमाले पर्सीपल्ट आँखा शिविर पछाडी रुँ दै बसेको अवस्थामा गाउँलेले फेला परेपछि आमालाई सुनाएका थिए । परिपक्क नभएकी किशारी अवस्थाकी उनलाई फकाएर लगेर गाउँकै युवाले सा मु हिक क र णी गरेका हुन् ।

आफ्नो घरमै रहेकी छोरी असुरक्षित भएको भन्दै आमा रुँदै मिडियामा आएकी छन् । गुल्मी मुसिकोट स्थित किशोरी ४ कक्षामा पढ्छिन् । अरु किशारी भन्दा सोझी र धेरै कुरा बुझ्न नसक्ने मानसिक अवस्थाकी छोरी माथि यस्तो घ ट ना भएपछि आमा चिन्तित छन् । छोरी जिवितै फेला पर्छ की पर्दैन भन्ने बेलामा जिवितै फेला परेपछि उनले त्यतीबेला केही सोधिनन् । उनले तीन दिन सम्म छोरी फेला नपर्दा आधा होस हराएकी आमाले छोरी फेला परेपछि उनले अन्य कुरा सोच्न नै सकिनन् ।

त्यसैले छोरीलाई केही पनि सोधिनन् । घरमै बसेकी उनलाई बोलाएर लिएर गएका उनीहरुले केही पर गएपछि खोलामा लिएर गएको बताइन् । म जान्न भन्दा पनि ज ब र ज स्ती हातमा समातेर लिएर गएको बताइन् । घरमा एकजना लिन आएका थिए पछि बाटोमा पुगेपछि अरु दुई जना आएको उनले बताइन् ।

खोलामा पुगेपछि सा मु हि क क र णीको प्रयास गर्दा भाग्न खोजिन् तर खोला तर्न नसकेका कारण भाग्न सकिनन् । उनले ड र लागेका कारण चिच्याउन पनि नसकेको बताइन् । आफुलाई गाउँकै बाबु भन्नेले पहिला र टेकु भन्नेले क र णी गरेको बताइन् । अर्का एक जना भने उनलाई लिएर जाने म ति यार बनेका थिए ।

Related Articles

Back to top button