समाचार

सारा नेपालि लाइ रुवाउने खबर यिनै हुन एकै परिवारका ६ जना जसले गरे सामूहिक आ’त्मह’त्या

सारा नेपालि लाइ रुवाउने खबर यिनै हुन एकै परिवारका ६ जना जसले गरे सामूहिक आ’त्मह’त्या
सारा नेपालि लाइ रुवाउने खबर यिनै हुन एकै परिवारका ६ जना जसले गरे सामूहिक आ’त्मह’त्या

***यो समाचार को भिडियो अन्तिममा छ *****भारतको गुजरात राज्यको वडोदरामा एकै परिवारका ६ जनाले सामू हिक आ त्मह त्याको प्रयास गरेका छन्। गुज’रातको वडो’दरास्थित समा इलाकाको स्वाती सोसा’इटी निवासी एक परिवारका ६ जनाले सा:मूहिक आ त्म ह त्या गर्ने प्रया’स गरेका हुन् ।भारतीय सञ्चारमाध्य’महरूका अनुसार वि ष खाएका उनी हरुमध्ये ३ जनाको मृ त्यु भएको छ भने तीन जनालाई अस्प तालमा भ र्ना गरिएको छ। भारतीय प्रह रीका एसपी भरत राठौडाका अनुसार वि ष से वनका कारण ३ जनाको मृ त्यु भएको छ भने ३ जनालाई अस्प ताल भ र्ना गरिएको छ ।****यो समाचार को पुरा भिडियो हेर्न यहाँ तल क्लिक गर्नुहोला*****
***यो समाचार को भिडियो अन्तिममा छ *****भारतको गुजरात राज्यको वडोदरामा एकै परिवारका ६ जनाले सामू हिक आ त्मह त्याको प्रयास गरेका छन्। गुज’रातको वडो’दरास्थित समा इलाकाको स्वाती सोसा’इटी निवासी एक परिवारका ६ जनाले सा:मूहिक आ त्म ह त्या गर्ने प्रया’स गरेका हुन् ।भारतीय सञ्चारमाध्य’महरूका अनुसार वि ष खाएका उनी हरुमध्ये ३ जनाको मृ त्यु भएको छ भने तीन जनालाई अस्प तालमा भ र्ना गरिएको छ। भारतीय प्रह रीका एसपी भरत राठौडाका अनुसार वि ष से वनका कारण ३ जनाको मृ त्यु भएको छ भने ३ जनालाई अस्प ताल भ र्ना गरिएको छ ।****यो समाचार को पुरा भिडियो हेर्न यहाँ तल क्लिक गर्नुहोला*****

Related Articles

Back to top button