समाचार

युवकको प्रेम प्रस्ताव अस्वीकार गर्दा जि’उँ’दै ज’ल्नु पर्यो २४ वर्षीया शिक्षिका

एजेन्सी । एक युवाले राखेको प्रेम प्रस्ताव अ,स्वीकार गर्दा क्याम्पस पढाउँदै आएकी २४ वर्षकी युवतीले ज्या न गु माउनु परेको छ । प्रेम प्रस्ताव अ,स्वीकार भएपछि ति युवतीलाई जि उँदै ज लाईदिएका छन् । यो घटना नेपालको भने होइन । भारतको महाराष्ट्रमा भएको यस्तो घ,टनाले निकै चर्चा पाएको छ । कलेजमा पढाउँदै आएकी युवतीलाई नागर नामका युवकले मन पराउँथे । महाराष्ट्रको वर्धा जिल्लामा उक्त घटना भएको हो ।

महाराष्ट्रको वर्धाको नंदोरी चोकमा सोमबार बिहान एक विवाहित युवतकले ७ बजे २४ वर्षीया युवतीलाई पे ट्रोल छ र्केर आ गो ल गाइ एको भारतीय समाचार माध्यमले जनाएका छन् । विवाहित युवकसंग प्रेम गर्न नचाहेको बताएपछि रि साएका उनले आ गो ल गाइ दिएका थिए । आ गोमा ज लेर ती युवतीको शरीर ३० प्रतिशत ज लेको अवस्थामा स्थानियले उद्दार गरेर अस्पताल पुर्याएका थिए । उनको स्वास्थ्य अवस्था अहिले पनि ख’तरापुर्ण नै छ ।

ग म्भीर घाइते भएकी युवतीलाई उपचारका लागि सुरुमा स्थानीय अस्पतालमा लगिएको भए पनि त्यहाँ उपचार सम्भव नभएपछि नागपुरको अरेन्ज सिटी हस्पिटल लगिएको थियो । प्रहरीका अनुसार पी,डि,त युवतीले ७ महिनादेखि एउटा गर्ल कलेजमा पढाउँदै आएकी थिइन् ।

तर युवतीले आफ्नो प्रेम प्रस्ताव अ,स्वी,कार गरेपछि युवाले आ गो लगाएको प्रहरी सामु स्वीकार गरेका छन् । घटनालगत्तै युवकलाई प्रहरीले प, क्रा, उ गरेको छ । पी, डि, त युवतीको नाम गोप्य राखिएको छ । पीडित युवतीले प्रेम प्रस्ताव अ,स्वीकार गरेर अन्तै विहे गर्न लागेपछि आफुले त्यस्तो क, द, म उठाएको युवकले प्रहरी सामु बताएका छन् । युवक विवाहित रहेको र पीडित युवतीसँग चिनजान रहेको प्रहरीले बताएको छ ।

प्रतिक्रिया दिनुहोस

Related Articles

Back to top button