समाचार

नेहा कक्कड़ र रोहनप्रीतले खुलाए आफ्नो प्रेम: यस्ता तस्बिर सार्वजनिक गर्दै रोमान्टिक क्याप्शन लेखे

काठमाडौ । विगत केही दिनदेखि लोकप्रिय गायक नेहा कक्कड़को पंजाबी गायक रोहनप्रीत सिंहसँग विवाह र अफेयरको खबर चलिरहेको छ। अब नेहा र रोहनप्रीतले यी रिपोर्टहरूलाई सत्य सावित गरेका छन् । यो पक्का भयो कि नेहा र रोहनप्रीत सम्बन्धमा छन्।

दुबै नेहा र रोहनप्रीतले आफ्नो इन्स्टामा एक साथ फोटो साझा गरेका छन्। यो साझा गर्दा, नेहाले लेखेकी छन् तपाईं मेरो रोहनप्रिष्टसिंह हुनुहुन्छ उहि समयमा रोहनप्रीतले नेहासँग एउटा फोटो पनि साझेदारी गर्दै लेखे( मेरो जीवनलाई भेट्नुहोस्।

यसको साथ, दुबैले उनीहरूको सम्बन्धको पुष्टि गरेका हुन्। सोशल मिडियामा नेहा र रोहनप्रीत दुवैले प्रशंसक र सेलेबलाई बधाई दिदैछन्। सबै जना दुबै संग हुन धेरै खुसी छन्। यद्यपि उनीहरूको विवाहको समाचारमा कत्तिको सत्यता छ भनेर अहिलेसम्म खुलाइएको छैन। नाहि नेहा र रोहनले विवाहको अटकलमा कुनै जवाफ दिएका छन्।

मिडिया रिपोर्टका अनुसार नेहा र रोहनप्रीतको उही महिनाको २८ तारिखमा विवाह हुने खबर छ । दुबैको दिल्लीमा विवाह हुनेछ। अब हेर्नुपर्दछ कि उनीहरूको विवाहको यो समाचारमा कत्तिको सत्य प्रमाणित हुन्छ।

नेहा र रोहनप्रीतले हालै एक संगीत भिडियोमा सँगै काम गरेका थिए। नेहा र रोहनप्रीतको जोडी फ्यानहरू धेरै मन पराइएको छ। सँगै, दुबै प्यारा र उत्तम जोडीहरू भन्दै प्रशंसा पाइरहेका छन् ।

हालसालै नेहा र उनका परिवारसँग रोहनप्रीतको फोटो पनि भाइरल भयो। यो रोका समारोहको फोटो हो भन्ने अनुमान लगाइएको छ। फोटोमा नेहा र रोहनप्रीतले एक अर्काको हात समातेका छन्।

नेहाको प्रेम जीवनको बारेमा कुरा गर्दा उनले अभिनेता हिमांश कोहलीलाई डेटमा थिइन्। दुबैले आफ्नो सम्बन्ध सार्वजनिक गरेका थिए। तिनीहरू पनि एक संगीत भिडियो मा सँगै देखाइएको थियो। तर पछि उनीहरूको सम्बन्ध टुक्रियो।

हिमांशले नेहा र रोहनप्रीतको अफेयरको खबरमा पनि प्रतिक्रिया देखाए। उनले एक अन्तर्वार्तामा भनेकी थिइन( यदि नेहा वास्तवमै बिहे गर्दै छिन् भने उनी धेरै खुसी छिन् कि उनी अघि बढिरहेकी छिन्। उनले भने कि सबैले जीवनमा अगाडि बढ्नुपर्दछ।

नेहा कक्कड़ र हिमांश कोहली चार बर्षको सम्बन्धमा थिए। उनीहरूको २०१८ मा ब्रेकअप भयो। दुबैको ब्रेकअपले धेरै हेडलाइन्स बनायो। हिमान्शलाई सम्झेर उनले रियलिटी शो मञ्चमा पनि धेरै रोईन्।

Related Articles

Back to top button