समाचार

४ वर्षीय छोरा र श्रीमानलाई सदाका लागि छोडेर गईन् रञ्जना

रञ्जना छेत्रीलाई दिईयो अन्तिम श्रद्धाञ्जली! पश्चिम बंगाल पुलिस बिभागमा कार्यरत महिला कन्सटेबल श्रीमती रञ्जना छेत्रीको र’क्त क्या’न्स’रका कारण गत ११ फरवरी साँझ भेल्लोर सिएमसी अस्पतालमा उपचारका क्रममा नि’धन भएको थियो।

रञ्जनाको पा’र्थिव शरीरलाई बिहिबार हवाईमार्ग भएर बागडुग्रा विमानस्थल ल्याईयो। पछि मेट्रो पुलिस स्टेशनमा पुलिस विभागका तर्फबाट सम्मानका साथ अन्तिम श्रद्धाञ्जली अर्पण गर्यो। सुक्रबार उनको शरीरलाई पञ्चतत्वमा समर्पित गरिएको छ।

३० वर्षीया मृ’तक रञ्जनाको माईत गोरूबथान तल्लो माङजिङ पोख्रेबुङ हो। उनको विवाह निम्बोङ दलप्चन्द-२ निवासी दुर्गा छेत्री संग भएको थियो। रञ्जनाले आफ्नो ४ वर्षीय छोरा अनमोल छेत्री, र श्रीमानलाई सदाका लागि छोडेर गएकी छिन्।

यो पनि पढ्नुस

यो संसारको प्रत्येक मानिसहरुलाई धनी नै बन्ने चाहना हुन्छ । किनभने यदि तपाई आर्थिक रुपमा सम्पन्न हुनुभयो भने तपाईको शारिरिक, मानसिक, सवेंगात्मक र अन्य कुराहरुका पनि सबल बन्नुहुन्छ ।

त्यस्तै यसले मानिसहरुलाई मात्र नभएर देवताहरुलाई पनि आर्थिक र धन सम्पत्तीको नाममा केही विवाद ल्याएको हामीले विभिन्न किताबहरुमा पढेका छौ । त्यसैले यो संसारमा सबै मानिसहरु धनसम्पती र पैसा कमाउनको लागी निकै मिहेनत गर्ने गछैन् । त्यसमा कोही सफल बन्छन् भने कोही असफल बन्छन् ।

किनभने कसैको हातमा जति धेरै पैसा भएपनि धन , पैसा केही कारणबाट हानी नोक्सानी भएरै छोड्छ । त्यसैले ज्योतिशी शास्त्रीका अनुसार यी ५ उपायहरु आफ्नो घरमा अपनायो भने तपाईको धन नोक्सानी हुनबाट बचाउन सकिन्छ , हेर्नुस के के हुन् ?

-पहिलो कुरा बेलुका तपाई सुत्ने बेला आफ्नो ओछ्यान नजिकै एक लोटा दूध भरेर राख्नुहोस् । त्यसपछि विहान उज्याले भएपछि बर र पिपलको फेदमा चढाउनुहोस् ।

-दोस्रोमा हरेक सोमबार शिवलिङ्गमा काँचो दूध चढाउने, र भगवान शिवको पूजा आराधना गर्नुभयो भने पनि यो समस्याबाट मुक्ति मिल्छ ।

-तेस्रोमा प्रत्येक विहीबारको दिन पनि नजिकै रहेको शिवलिङ्गमा हलेदोको डांठ चढाएमा पनि जीवनमा आर्थिक हानी नोक्सानीबाट बच्न सकिन्छ ।

-चौथोमा हरेक शुक्रबार माता लक्ष्मीको पुजा आरधना गर्नुपर्छ ।

– र अन्यमा प्रत्येक मंगलबार गणेश भगवान पूजा गरी १०८ पटक मन्त्र जप्यो भने पनि तपाईको जीवनमा हरेक पाइला पाइलामा आउने धन हानी नोक्सानीबाट बच्ने ज्योतिशी शास्त्रीहरुले बताएका छन् ।

Related Articles

Back to top button