समाचार

जिउँदै नायिकालाई हार्दिक श्रद्धाञ्जली भन्दै समाचार भाइरल, यस्तो छ कारण

काठमाण्डौं । बलिउड र बंगाली फिल्म अभिनेत्री मिष्टी मुखर्जीको भर्खरै निधन भयो । उनको किडनी फेल भएर निधन भएको थियो । मिष्टी मुखर्जीले बंगलोरमा उनको अन्तिम सास फेरिन् ।

प्रशंसकहरू र सबै सोशल मिडिया प्रयोगकर्ताहरूले उनको निधनको खबर सुने पछि श्रद्धांजलि अर्पण गरे । तर मिष्टी मुखर्जीलाई श्रद्धांजलि दिँदै गर्दा धेरै व्यक्ति र केही समाचार वेबसाइटहरूले ठूलो गल्ती गरे ।

वास्तवमा, निधन भने मिष्टी मुखर्जीको भएको थियो तर केही समाचार वेबसाइटहरूले प्रसिद्ध बंगाली अभिनेत्री र मोडेल मिष्टी चक्रवर्तीको फोटो प्रयोग गरेको थियो । जस पछि मिष्टी चक्रवर्तीको तस्वीर सोशल मिडियामा भाइरल हुन थाल्यो । मिष्टी चक्रवर्ती आफैंले म जिउँदै छु, मेरो फोटो प्रयोग नगर्नुहोस् भन्दै सामाजिक सञ्जालमा आउनु पर्यो भनेकी छिन् ।

पछि त धेरै ब्यक्तिले मिष्टी चक्रवर्तीकै निधन भएको ठानेर उनैलाई श्रद्धाञ्जली दिन थाले । मिष्टी चक्रवर्तीले इन्स्टाग्राममा एक पोस्ट साझा गरेकी छिन् । जहाँ उनलाई श्रद्धाञ्जली दिइएको छ । उनको नाममा नक्कली समाचारहरू पनि भाइरल हुन थालेपछि उनर्ला टे न्स न पनि भयो ।

आफ्नो निधनको समाचार पढेर दुखी हुँदै भनेकी छिन्, ‘मिडिया र ब्यक्तिहरुले यस्तो लेखे, केहि मिडिया रिपोर्टहरूका अनुसार म म रे की छु, भगवानको अनुग्रहले म ठीक छु र अझै धेरै कुरा गर्न बाँकी छ ।’ उनका धेरै फ्यानहरू र सबै सोशल मिडिया प्रयोगकर्ताहरूले फेक न्यूज मिष्टी चक्रवर्तीको पोष्टमा उनीहरूको प्रतिक्रिया दिइरहेका छन् ।

हामी तपाईंलाई बताउँछौं कि मिष्टी चक्रवर्तीले बंगाली फिल्महरू बाहेक थुप्रै बलिउड फिल्महरूमा अभिनय गर्ने शक्ति देखाइन् । उनले धेरै फिल्महरूमा अभिनय गरिसकेकी छिन् जसमा बलिउड फिल्महरू ग्रेट ग्रान्ड मस्ती, बेगम जान र मणिकर्णिका जस्ता रहेका छन् ।

Related Articles

Back to top button