भिडियो

अर्कैकी श्रीमती भगाएर लागेका कुमार जव आफ्नै श्रीमतीको अगाडी पुगेर मागे माफी, खुलाए यसरि हिड्नुको बाध्यता (भिडियो)

भारतको केरालमा फेला परेका अनुपा अधिकारी र उनका प्रेमी कुमार कार्की सहितलाई पनि भारतीय प्रहरीको सहयोगमा नेपाल ल्याइएको छ । भारतीय प्रहरीको सहयोगमा उनीहरु रहेको कोठामा छापा मा”रेर रंगेहात फेला परेका उनीहरुलाई सुरक्षित नेपाल ल्याइएको हो । उनीहरु भएको कोठामा कुमार कार्कीको श्रीमती, अनुपाको श्रीमान र भारतीय प्रहरी पुगेका थिए ।

नेपालवाट युट्युवरलाई समेत लिएका गएको टोलीले त्यहाँ भएका सबै कृयाकलापको भिडियो पनि सार्वजनिक गरेको छ । साना दुई छोरी सहित श्रीमती अर्कैसंग भागेपछि अनुपाको श्रीमान दुई महिना देखि खोजीमा थिए । उनले छिमेकीहरुसंग पनि ऋण लिएर गएका कारण आफु बिचल्लीमा परेको बताउँदै आएका थिए । अहिले उनीहरु भारतको केरलावाट फर्किदै छन् ।कुमार कार्की र अनुपा अधिकारीले पनि आँफुले गल्ती गरेको स्विकार्दै कानुन अनुसार कारवाही भोग्न तयार रहेको भन्दै उनीहरुले आँफुले प्रहरीलई सहयोग गर्ने बताएका छन् । नेपाल फर्कने क्रममा रेलस्टेसनबाट अनुपाले र कुमारले आफ्नो गल्ति स्वीकार गर्दै अहिले पछुतो लागेको बताएका छन् ।

हामीले आफ्नो परिवार श्रीमती र छोराछोरी हुँदाहुँदै यसरि म अर्काको श्रीमतीसंग हिड्नु र म अर्काको श्रीमानसंग हिड्नु ठुलो भुल भयो भन्दै अहिले पछुतो मानेका छन् ।अनुपाले अन्जानमा यसरि ठुलो गल्ति गर्दा अहिले निकै पछुतो लागेको बताउंदै नेपाल गएर कानुनीरुपमा जे जस्तो सजाय भोग्नु पर्ने हो त्यो भोग्न तयार भएको मिडियामा बताएका छन् ।मिडियासंग कुरा गर्दै कुमारले आफुहरु गित गाउँदागाउँदै नजिक भएको कुरा बताएका छन् । कहिले कहिँ बोल्दाबोल्दै हामी नजिकिएको बताएका छन् । हामीले फेसबुकका ग्रुपमा साथीहरुलाई एड गर्दा झनै नजिक भएको बताएका छन् ।

पछि हामी बिचको हल्ला चलेपछि मैले अनुपसंग बोल्न छोडेको थिए तर मलाई धम्कि दिएर नकुल र मेरो श्रीमतीले धेरै टचर दिएर बाध्य भएर बोल्न छोडेको पनि फेरी बोल्न लागेको बताएका थिए ।श्रीमतीलाई थाहा थिएन म नेपाल आएको मलाई धम्कि आएको कारण मैले मेरो परिवारमा खबर नगरी आएको थिए ।म विदेशबाट फर्किंदा अनुपा र मेरो काठमाण्डौमा नै भेट भएको थियो । मेरो बिवाह ६,७ वोटा छन् भनेर हल्ला चलाएका पनि मेरो बिवाह एउटा मात्र भएको हो ।

Related Articles

Back to top button