भिडियो

बा’वुले ८ व’र्षे छो’रीको ब’ला*त्कार गरे पछि आ’माले न’दीमा हा’म फा’लिन (हेर्नुस् भिडियो)

केही दिन अगाडी आफ्नै छोरीलाई ब’ला’त्का’र गरेको आ’रोपमा एक व्यक्तिलाई प्रहरीले प’क्राउ गरेको थियो । बाबुले ८ वर्षे छोरीको बला*त्का*र गरेको स्वयम् पि’डित छोरी र उनकी आमाले बताएकी थिईन् । छोरीको लागि न्याय खोज्दै कहीँ कतैबाट न्याय नपाएपछि नारायणी नदीमा हा’म फा’लेकी चितवनकी सीता (नाम नाखुलाएकी) को स्थानीयले उद्दार गरेका थिए ।

जन्म दिएको नाबालक छोरीमाथि दु’र्व्यवहार गरेको थाहा पाएपछि आफुले आ’त्मह’त्या सम्म गर्न बिबस भएको उनले बताएकी छिन् । ”आमा घर” को शरणमा बसीरहेकी सीताका श्रीमान अहिले हि’रासतमा छन् । धेरै समय बित्दा पनि न्याय नपाएकी उनले छोरीको लागि न्याय खोज्दै फेरी पनि मिडियामा आएकी छिन् ।

बाबुले गरेको त्यस्तो दु’र्व्यवहार पश्चात छोरी अहिले निकै ड’राएकी र प्रहरी प्रशासनले पनि यस बिषयमा त्यति चासो नदेखाएको उनले उल्लेख गरेकी छिन् । छोरीलाई पटक–पटक अ*श्लिल फिल्म देखाउँदै ब’ला’त्का’र गरेको खुलाएकी थिईन् । श्रीमती नभएको मौका पारेर आफ्नी छोरीलाई धेरै समयदेखि मोबाइलमा रहेको अ*श्लिल फिल्म देखाउँदै यस्तो गर्नुपर्छ भन्दै यौ’न शो’षण गर्दै आएका थिए ।

हेर्नुस् पि’डितसँगको कुराकानी तलको भिडियोमा :

यो पनि पढ्नुस

यो संसारको प्रत्येक मानिसहरुलाई धनी नै बन्ने चाहना हुन्छ । किनभने यदि तपाई आर्थिक रुपमा सम्पन्न हुनुभयो भने तपाईको शारिरिक, मानसिक, सवेंगात्मक र अन्य कुराहरुका पनि सबल बन्नुहुन्छ ।

त्यस्तै यसले मानिसहरुलाई मात्र नभएर देवताहरुलाई पनि आर्थिक र धन सम्पत्तीको नाममा केही विवाद ल्याएको हामीले विभिन्न किताबहरुमा पढेका छौ । त्यसैले यो संसारमा सबै मानिसहरु धनसम्पती र पैसा कमाउनको लागी निकै मिहेनत गर्ने गछैन् । त्यसमा कोही सफल बन्छन् भने कोही असफल बन्छन् ।

किनभने कसैको हातमा जति धेरै पैसा भएपनि धन , पैसा केही कारणबाट हानी नोक्सानी भएरै छोड्छ । त्यसैले ज्योतिशी शास्त्रीका अनुसार यी ५ उपायहरु आफ्नो घरमा अपनायो भने तपाईको धन नोक्सानी हुनबाट बचाउन सकिन्छ , हेर्नुस के के हुन् ?

-पहिलो कुरा बेलुका तपाई सुत्ने बेला आफ्नो ओछ्यान नजिकै एक लोटा दूध भरेर राख्नुहोस् । त्यसपछि विहान उज्याले भएपछि बर र पिपलको फेदमा चढाउनुहोस् ।

-दोस्रोमा हरेक सोमबार शिवलिङ्गमा काँचो दूध चढाउने, र भगवान शिवको पूजा आराधना गर्नुभयो भने पनि यो समस्याबाट मुक्ति मिल्छ ।

-तेस्रोमा प्रत्येक विहीबारको दिन पनि नजिकै रहेको शिवलिङ्गमा हलेदोको डांठ चढाएमा पनि जीवनमा आर्थिक हानी नोक्सानीबाट बच्न सकिन्छ ।

-चौथोमा हरेक शुक्रबार माता लक्ष्मीको पुजा आरधना गर्नुपर्छ ।

– र अन्यमा प्रत्येक मंगलबार गणेश भगवान पूजा गरी १०८ पटक मन्त्र जप्यो भने पनि तपाईको जीवनमा हरेक पाइला पाइलामा आउने धन हानी नोक्सानीबाट बच्ने ज्योतिशी शास्त्रीहरुले बताएका छन् ।

Related Articles

Back to top button