समाचार

दु’र्घटनामा ज्यान गुमाएकी नायिका महिमा सिलवालको देवघाटमा अ’न्त्येष्टि

चितवन : कलाकार महिमा सिलवालको नि’धन भएको छ । धादिङको गजुरी गाउँपालिका–२ चाम्बासस्थित पृथ्वी लोकमार्गमा बसको ठक्करबाट बुधबार राती कलाकार सिलवालको नि’धन भएको हो। भरतपुर महानगर पालिका–१३ गीतानगर निवासी सिलवालको भैरहवाबाट काठमाडौँतर्फ आउँदै गरेको लु२ख १३५ नंको बसको ठ’क्करबाट नि’धन भएको हो ।

बसले सिलवाल सवार बा ९८ प ७०५८ नंको स्कुटरलाई ठ’क्कर दिएको थियो । दु’र्घटनामा महिमाकी दिदी २२ बहिनि शर्मिला सिलवालको समेत नि’धन भएको छ। दु’र्घटनामा ग’म्भीर घा’इते भएपछि उपचारका लागि प्राथमिक स्वास्थ्य केन्द्र गजुरी पठाइएकोमा घा’इते महिमा सिलवालको उपचारको क्रममा मृ’त्यु भएको हो भने घा’इते शर्मिला सिलवालको काठमाडौँ स्थित ट्रमा सेन्टरमा उपचारका क्रममा मृ’त्यु भएको थियो ।

बहिनीको ‘इन्गेजमेन्ट’का लागि चितवन आउँदै गरेको बेला दु’र्घटना भएको थियो । उनको बिही बार देवघाटमा अ’न्त्येष्टि गरिएको छ । धादिङको गजुरी गाउँ पालिका–२ चाम्बासमा महिमाले चलाएको स्कुटर र विपरीत दिशाबाट आएको बससँग ठो’क्किँदा दिदी–बहिनीले संसार छोडे। सञ्जयका अनुसार बुधबार बिहान मात्रै उनको दिदीहरुसँग कुरा हुँदा दुबै जनाले त्यस दिन घर नआउने बताएका थिए।

तर, दिउँसो फेरि फोन गरेर स्कुटरमा आउँदैछौँ भन्ने खबर गरे।“जेठी दिदी दुबई जान पाएको भए वा बिहान भनेजस्तै काठमाडौँबाट नहिँडेको भए यस्तो घ’टना हुन्थेन होला” सञ्जयले भने। महिमाले ग’जुरी पुगेपछि बुवा लिला बहादुरलाई फोन गरेर आफूहरु घर आउँदै गरेको खबर दिएकी थिइन्। तर, त्यसको करिब पाँच मिनेटमै दु’र्घटना भयो। बुवासँग भएको त्यही कुराकानी नै घरपरिवारसँग भएको महिमाको अ’न्तिम बोली बन्यो।

Related Articles

Back to top button