भिडियोसमाचार

रविको लागि बलिदान दिने युवा भेटियो, छातीमै खोपे यति महँगो ट्याटू ! रविलाई फ*साए म*र्न तयार (हेर्नुस भिडियो)

१० दिन हिरासतमा परि रिहाइ भएका पत्रकार रबि लामिछाने राजधानी फर्किएका छन।केहि क्षेन अगाडी त्रिभुवन बिमान स्थलमा पत्रकार संगको भेट संगै रविको समर्थकको पनि भरपुर साथ् देखिएको थियो।रबि संगै उनकी पत्नी पनि राजधानी फर्किएकि छिन भने युवराज कडेल पनि राजधानी आइसकेका छन।

रबि लामिछाने केहि दिन अगाडी टेलिभिजनबाटै पक्राउ परेका थिए।पुडासैनी प्रकरणकै कारण उनले १० दिन हिरासतमा रहेर आफ्नो जीवन अगाडी लानु पर्यो।रबि आफ्नो समर्थकको अगाडी भाबुक हुदै धन्यबाद दिएका छन हजारौको समर्थनमा रबि आफ्नो निवास पुगेका छन।

काठमाडौँ फर्के पछी रबिका समर्थकहरुले खुसियाली समेत मनाएका छन् । यसै बीच थानकोट का एक युवकले रविको ट्याटु नै खोपेका छन् । यदि रबि दोषी भएर जेल गए पनि आफुले उक्त ट्याटु नमेटने बताउछन । बाकी कुरा भिडियोमा हेर्नुहोला :

१० दिन हिरासतमा परि रिहाइ भएका पत्रकार रबि लामिछाने राजधानी फर्किएका छन।केहि क्षेन अगाडी त्रिभुवन बिमान स्थलमा पत्रकार संगको भेट संगै रविको समर्थकको पनि भरपुर साथ् देखिएको थियो।रबि संगै उनकी पत्नी पनि राजधानी फर्किएकि छिन भने युवराज कडेल पनि राजधानी आइसकेका छन।

रबि लामिछाने केहि दिन अगाडी टेलिभिजनबाटै पक्राउ परेका थिए।पुडासैनी प्रकरणकै कारण उनले १० दिन हिरासतमा रहेर आफ्नो जीवन अगाडी लानु पर्यो।रबि आफ्नो समर्थकको अगाडी भाबुक हुदै धन्यबाद दिएका छन हजारौको समर्थनमा रबि आफ्नो निवास पुगेका छन।

काठमाडौँ फर्के पछी रबिका समर्थकहरुले खुसियाली समेत मनाएका छन् । यसै बीच थानकोट का एक युवकले रविको ट्याटु नै खोपेका छन् । यदि रबि दोषी भएर जेल गए पनि आफुले उक्त ट्याटु नमेटने बताउछन । बाकी कुरा भिडियोमा हेर्नुहोला :

Related Articles

Back to top button