समाचार

ए’ सिड पीडि ’ त युवतीको पक्षमा निःशुल्क बहस गर्ने अधिवक्ता राधिका खतिवडाको घोषणा

काठमाडौं । अधिवक्ता राधिका खतिवडाले पूर्वडीआईजी रञ्जन कोइरालाको पुनरावलोकन र ए’सिड प्र’हारमा पर्ने युवतीको पक्षमा निशुल्क बहस गर्ने घोषणा गरेकी छन् । आफ्नै श्रीमती गीता ढकालको बिभ’त्स ह’त्या गरी सब टु’क्रा टु’क्रा पारी मकवानपुरको जंगलमा लगेर फालेका पूर्वडीआईजी कोइरालाको सजाय छुट दिने सर्वोच्च अदालतको फैसला पुनरावलोकनको माग गर्दै सर्वोच्च अदालतमा दर्ता भएको निवेदनको पक्ष र विहिबार राति ए’सिड प्र’हारबाट पि’डित युवतीको पक्षमा निशुल्क बहस गर्ने घोषणा गरेकी हुन्।

अधिवक्ता खतिवडाले निशुल्क बहसको घोषणा गर्दै यी दुई मु’द्दाका लागि निशुल्क बहस गर्ने कम्तीमा एक सय जना अधिवक्ताको समूह बनाउने अभियान सुरु गरेकी छिन् ।आफ्नै श्रीमती गीता ढकालको बिभ’त्स ह’त्या गरी सब टु’क्रा टु’क्रा पारी मकवानपुरको जंगलमा लगेर फाल्ने रंजन कोइराला सर्वोच्चको फैसलापछि बिहीबार हात हल्लाउँदै बिजयी भावमा जे’लमुक्त भई प्रेमिकासँग घर गएका छन् । जिल्ला अदालत र उच्च अदालतबाट सर्वस्वसहित जन्मकै’दको संजाय सुुनाइएका कोइराला साँढे ८ बर्षदेखि थुनामा थिए।

यसैगरी बिहीबार साँझ पौने आठ बजे नागरजुन नगरपालिका–४ सृजनशील टोलमा ओखलढुङ्गाकी पवित्रा कार्कीमाथि ए’सिड प्र’हार भएको थियो।

Related Articles

Back to top button
Close