Thursday, February 27

नयाँ मोडमा पुग्यो सिमरन टिकटक का’ण्ड, आमाले खुलाइन् यस्तो रह’स्य (भिडियो हेर्नुस्)

January 17, 2020 579

काठमाडौं । चितवनमा भएको घटना सन्तोश सुनार र पर्मिला सुनारको कहानी टुङ्गो नलाग्दै नयाँ घ’टना सार्वजनिक भएको छ। भरतपुर 7 बस्ने सिमरन पौडेल टिकटक बनाउन नपाएको भन्दै सामान्य झ’गडा हुँदा घरनै छोडेर आज 17 दिन देखि बे’पत्ता रहेकी छिन।

चितवनका एक युवक टिकटककै कारण रुँदै मिडियामा आएका थिए । टिकटकका कारण सामान्य झगडा पर्दा उनकी श्रीमती घर छोडेर हिंडेको १५ दिन भैसकेको छ । उनि अहिले सम्पर्क बिहिन भएकी छन् । युवकका अनुसार टिकटक चलाउंदा श्रीमती संग सधै वि’वाद हुने गरेको बताउने उनले अहिले श्रीमती सम्पर्क बिहिन भएकी हुन् । श्रीमती सम्पर्क बिहिन भएसंगै श्रीमान त नावमा रहेका छन् । एक च्यानललाई अन्तर्वार्ता दिदै उनले श्रीमती र आफ्नो सम्बन्धको बारेमा यश अघिनै सबै कुरा खोलेका छन ।

त्यस्तै यहि कुरामा सिमरनकी आमा मिडियामा आएर अब कानुनी बाटोमा लाग्ने बताएकी छिन। छोरिको अब कि ला स चाहिने कि सास चाहिने भन्दै अब जाहेरी दिने निर्नयमा पुगेको बताएकी छिन। ह्र्‍नुहोस यो भिडियो।

Loading...

प्रतिकृया दिनुहोस्