भिडियोसमाचार

अस्मिता कार्की पहिलोपटक मिडियामा, रि*हाईपछि के भनिन ? (भिडियोसहित)

काठमान्डौ , काठमाडौं पत्रकार सालिकराम पुडासैनी प्रकरणमा हि*रासतमा रहेकी रुकु भनिने अस्मिता कार्की अहिले साधारण ता*रिखमा रि*हा भएकी छिन। पत्रकार पुडासैनीले भिडियोमा नाम उल्लेख गरेपछि अ*नुसन्धानका लागि उनिलगाएत पत्रकार रबि लामिछाने र युवराज कँडेललाइ प्रहरीले पक्राउ गरेको हो।रि*हा भएपछि अस्मिताले आफुँ नि*र्दोष भएको बताएकी छिन। उनले आफ्नो प*क्षमा आवाज उठाउने र न्या*यको पक्षमा आवाज उ*ठाउने सबैलाई धन्यबाद दिएकि छिन।

खासै मिडियामा नदेखिएकि उनि रि*हाईपछि पत्रकारसंग कुरा गर्दै सबैलाई धन्यवाद ज्ञा*पन गरेकी हुन्। उनले अदालतले गरेको निर्णयमा खुशी रहेको भन्दै आफुलाई अदालतले पूर्ण स*फाई पाउने वि*श्वास ब्य*क्त गरिन।सोमबार चितवन जिल्ला अदालतले रबि लामिछानेलाई पाँच लाख युवराज कँडेललाई तिन लाख ध*रौटी र अस्मिता कार्कीलाई साधारण तारिखमा रि*हा गरेको हो। भिडियो

Related Articles

Back to top button