भिडियोसमाचार

रविलाई प्रधानमन्त्री बनाउन रगतको खोलि बगाउन तयार भन्दै सडकमा उत्रिए हजारौ समर्थक

रबि लामिछानेको रिहाईको माग गर्दै सडकमा जनलहर उर्लिएको छ। रविलाई प्रधानमन्त्री बनाउने भन्दै जनलहर उर्लिएको छ।पत्रकार शालिकराम पुडासैनीव प्रकरणमा पक्राउ परेका सञ्चारकर्मी रवि लामिछानेसहित ३ जनाविरूद्ध मुद्दा दर्ता गरिएको छ । आ त्म ह त्या दुरुत्साहन अभियोगमा जिल्ला सरकारी वकिल कार्यालय, चितवनले मुद्दा दर्ता गराएको हो ।

चितवन प्रहरीले अनुसन्धान सकेर आइतबार नै प्रतिवेदन सरकारी वकिल कार्यालयमा बुझाएको थियो । प्रतिवेदन अध्ययनपछि रवि लामिछाने, पत्रकार युवराज कँडेल र नर्स अस्मिता कार्कीविरूद्ध अदालतमा आत्म ह त्यामा दुरुत्साहन गरेको कसूरमा मुद्दा पेश गरिएको हो ।

मुद्दा पेश गरिएसँगै उनीहरूको बयानको क्रम सुरु भएको अदालतका श्रेष्तेदार रुद्रमणि गिरीले जानकारी दिए । अदालतमा अब थुनछेक बहस हुनेछ । बहसपछि अदालतले साधारण तारेख, धरौटी वा पुर्पक्षका लागि थुनामा पठाउनेमध्ये कुनै एक आदेश दिन सक्नेछ । हेरौ यो भिडियो :

Related Articles

Back to top button