समाचार

रविको सर्मथनमा अहिलेसम्मकै सबैभन्दा बढी सर्मथक सडकमा उत्रिए, प्रहरीलाई भिड नियन्त्रण गर्नै मुस्किल, भयो लाठी चार्ज

काठमाडौँ-चर्चित पत्रकार रवि लामिछानेका समर्थक र प्रहरीबीच चितवनमा झडप भएको छ । अदालतमा बहसको तयारी भइरहँदा लामिछानेको रिहाईको माग गर्दै हजारौँको संख्यामा उपस्थित सर्मथकहरुले नाराबाजी गरेपछि भिड धान्न नसकेर प्रहरीले लाठीचार्ज गरेको हो । ओएस नेपालका संवादताका अनुसार लाठीचार्जका कारण केही प्रदर्शनकारी सामान्य घाइते भएका छन् ।

आज अदालतमा बहस हुने दिन अन्य दिनभन्दा बढी प्रदर्शनकारीहरु सडकमा उत्रिएका छन् । माउन्टेल टेलिभिजनका पत्रकार पुडासैनीको नारायणगढको कंगारु होटलमा साउन २० गते झुण्डिएको अवस्थामा शव फेला परेको थियो । उनको मोबाइलमा भेट्टिएको भिडियोमा सञ्चारकर्मी रवि लामिछाने, पत्रकार युवराज कंडेल र नर्स रुकु भन्ने अस्मिता कार्कीका कारण आफूले आत्महत्या गरेको उल्लेख छ ।

त्यहीँ भिडियोको आधारमा प्रहरीले तीनजनालाई पक्राउ गरेर विभिन्न आरोपहरु लगाउँदै अदालतमा उपस्थित गराएर दोसे पटकसम्म ५- ५ दिनको म्याद थपेर आज फेरी पेश गरेको छ ।

Related Articles

Back to top button
Close