Sunday, April 5

महिलाको हुलले कु’टीकु’टी यसरी गरे ह’त्या ! छिमेकीले पनि सकेनन् रोक्न (हेर्नुस् भिडियो)

March 19, 2020 2497

कगेश्वोरी मनहराको जडिबुटीमा फेरी एउटा ड’रलाग्दो घ’टना घटेको छ । जडिबुटीस्थित सुकुम्बासी बस्तिमा बस्दै आएकी एक महिला झु’न्डिएको अवस्थामा फे’ला परेकी छिन् । आज बिहिबार बिहान करिब ५ बजे सुकुम्बासी बस्तिमा बस्ने अन्दाजी ३० वर्षीया महिला बिमला राई झु’न्डिएको अवस्थामा फेला परेकी हुन् । आफ्नै घरभित्रको कोठामा एउटा खुट्टा भुँइमा र अर्को खुट्टा खाटमा भएको अवस्थामा शलले पा’सो लगाएको अवस्थामा आज बिहान उनको श’व फेला परेको छ ।

२ दिन अगाडी कुकुरले मासु खाइदीएको निहुँमा केही महिलाले उनीमाथि कु’टपि’ट गरेको थाहा हुन आएको छ । आफुमाथि हा’तपा’त गर्ने महिलालाई कारवाहीको अपिल गर्न प्रहरी प्रशासन पुगेकी उनले न्याय नपाएपछि आ’त्मह’त्याको बाटो रोजेको हुनसक्ने पनि बताईएको छ । तर, स्थानीय प्रतक्षदर्शीका अनुसार उनको आ’त्मह’त्या नभई ह’त्या भएको बताएका छन् ।

स्थानीय प्रतक्षदर्शीका अनुसार उनले आ’त्मह’त्या गरेको हो या उनको ह’त्या भएको हो भन्नेमा संका लागेको बताएका छन् । मृ’तकमाथि कु’टपि’ट गरेका महिलाहरुलाई प्रहरीले प’क्राउ गरि लागेको छ । अहिले उनको श’व पो’ष्टमा’र्टमका लागि अस्पताल लागिएको जनाइएको छ। घ’टनाको बारेमा सत्य तथ्य पत्ता लगाएर थप अनुसन्धान गरिने प्रहरीले जनाएका छन् । बाँकी तलको भिडियोमा हेर्नुहोला :

Loading...

प्रतिकृया दिनुहोस्